Поддержка клиентов 66 12 870 TALLINN@KASSETIEXPERT.EE

Часы работы: Пон-Пят 9.00 - 18.00, С 10.00 - 14.00

ТРАНСПОРТ ПО KULLER

Keskkonnasääslik tarbimine


Kassettide täitmisega säästate raha ja hoiate keskkonda. Kassettide renoveerimist  propageeritakse pea kõikides arenenud riikides. Kui ka teie täidate oma printeri kassette, vähendate oma ökoloogilist jalajälge. Maailmas visatakse minema sadu miljoneid kassette aastas, mis lagunevad looduses mitusada  aastat ja uute kassettide  tootmiseks kulub  tuhandeid tonne naftat. Täida oma kassetid meie juures ja säästa loodust.

Seoses remonditöödega Gonsiori tänaval on meie juurde ligipääs ajutiselt raskendatud. Saadame skeemi, kuidas meie juurde autoga jõuda. Rohelisega märgitud osa tuleb läbida jalgsi.

Kõnniteed mööda on meie juurde võimalik pääseda tavapäraselt.

Kasseti Expert


2017 aasta kevadel möödus 13 aastat ettevõtte asutamisest. Meeskond on sellel alal töötanud veelgi kauem. Need 13 aastat oleme hoidnud strateegiat näoga kliendi poole, mis tähendab klientide huvide esikohale seadmist. See väljendub klientide soovide ja vajaduste arvestamises ja probleemide lahendamisel alati kliendi kasuks, aga ka teenuste ja toodete kõrges kvaliteedis. Samuti hooldame ja remondime teie kontoritehnikat.