Kasutajatugi 66 12 870 TALLINN@KASSETIEXPERT.EE

AVATUD E-R 9.00 - 18.00

TRANSPORT KULLERIGA KOJU

Printerkassetidest


TOONER KASSETI TÄITMINE-RENOVEERIMINE

Meie firmas ei toimu lihtsat kassettidesse tahma sisse valamist, kuigi seda veel esineb, vaid kindlas järjekorras tööprotsessi
Üldjuhul täidetakse meie firmas originaal tootja valmistatud kassette, sest nende kvaliteet ületab analoog tootjate oma.
Kasseti avamisel puhastatakse kasseti kõik osad piinliku täpsusega erinevate kemikaalidega. Meie spetsialist kontrollib üle kõik kasseti osad ja vajadusel asendab uutega.

Trumlit kui põhilist kuluvat kasseti komponenti vahetatakse meie renoveeritavate kassettide puhul iga kord.
Vaid igakordne trumli vahetus tagab tugeva ja erksa kujutise mis kestab kuni kasseti tühjenemiseni.
Kvaliteeti ei taga ainult trumli vahetus ja kasseti puhastamine vaid lisandub ka kasseti muude osade kontroll ja vahetus. Nagu meie spetsialistid on oma 10 aastase kogemusega täheldanud kuluvad kiiremini erinevatel kassettidel erinevad osad. Osadel kassettidel kulub kiiremini PCR ehk kummi rull. teisel kassetil magnet rull, kolmandal puhastus või doseerimisnuga. Kui kõik vajalikud osad on vahetatud ja puhastatud järgneb kasseti täitmine tooneriga ehk tahmapulbriga. Toonerite – tahmade tootjaid on üle maailma Aasiast Ameerikani . Me oleme katsetanud oma kümne aastaga erinevaid tootjate tahmasid –Hiinast kuni Brasiiliani kuid oleme pidama jäänud Jaapani tootjale kelle toote kvaliteet ei kõigu ja kujutis on tugev ja terav.

Pärast kasseti täitmist testitakse ta printeris. Kui testi tulemused on väga head saab kasseti väljastada kliendile.
Sellisel moel täidetud ja testitud kasseti kvaliteet vastab originaal tootja kvaliteedile ja praagi protsent on väga väike, ainult hind on üle poole võrra odavam.

MITTEORIGINAAL EHK ANALOOG KASSETID

Neid kassette on 2 tüüpi
1. Originaal kassett on tehases taastäidetud ning vahetatud on trummel ja puhastus nuga
2. Analoog kasseti tootja on valmistanud kõik ise, alustades plastmass korpusest kuni puhastus nugadeni. Tegemist on uue kassetiga mida kasutatakse vahel ka kliendi eksitamiseks. Müügi mees rõhutab kliendile et ta müüb uusi kassette mitte täidetud ja kui kasseti hind on ka ligilähedane originaalile saabki klient aru et ta ostabki originaal kassette.

Kumbagi neist ei oska eelistada sest kvaliteet kõigub tootjate ja partiide kaupa. Kõik sõltub tootjast ja nende kvaliteedi kontrollist. On esinenud praaki ka tuntud hea kvaliteediga analoog kassettide tootjatel, aga suundumus on et kvaliteet muutunud aastatega paremaks ja praagi protsent on tunduvalt vähenenud. Sellepärast oleme lülitanud analoog tooted oma hinnakirja ja julgeme anda kaasa garantii kuni tahm otsas.

Hinnaklass on väga erinev. Odavamad analoogid võib saada kätte täitmise hinnaga, kallimate analoogide hind ulatub originaal kassettide hinnaklassi jäädes ainult 15-20 % odavamaks. Normaalseks võib pidada kui analoogi hind on kuskil 50% või natuke alla originaali hinnast . Värviliste analoog kassettide hind võib olla natuke kallim

ORIGINAAL PRINTERI TOOTJA POOLT VALMISTATUD KASSETID

Originaali kassettide kvaliteet on kõikidest eelnevatest parem. Aastatega on ka originaal tootjatel kvaliteet langenud just praagi esinemise osas. Kui kümme aastat tagasi ei pidanud kassettides PCR ehk kummirulli kunagi vahetama siis nüüd on see juba reegel.Ei oska öelda mis on kvaliteedi languse põhjus – võib vaid oletada et võideldakse kassettide kodutäitjate vastu kes täidavad kassette puuri ja täida meetodil. Vaatamata väiksele tagasiminekule on originaal tootjate kassetid väga töökindlad ja kvaliteetse välja trükiga.
Ainuke puudus originaal kassettide puhul on nende hind mis võib ulatuda printeri ostu hinnani ja üle selle.